Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 01/3/2024 13:32
 Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες  την Τρίτη 5/03/24 και ώρα 15:00 να παρευρίσκονται στο γηπεδο ΡΑΦΗ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16, 01/3/2024 13:30
 Καλούνται οι κάτωθι  ποδοσφαιριστές να παρευρίσκονται την Δευτέρα 4, Μαρτίου και ώρα 15:00 στο γήπε... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 28/2/2024 09:25
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 27/02/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :   Πρ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ- Κ15, 26/2/2024 13:15
Ενημερώνουμε τα σωματεία που προκρίνονται στην Β΄ Φάση του πρωταθλήματος Κ15 ότι οι πρώτοι αγώνες ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ, 26/2/2024 10:33
 Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι το Σαββατοκύριακο 16-17/03 ΔΕΝ θα διεξαχθούν αγώνες του πρωταθλήματ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16, 23/2/2024 12:38
 Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές  την Δευτέρα 26/2/24 και ώρα 15:30 να παρευρίσκονται στο γήπεδο Ρα... περισσότερα...

epsana official ball 2023

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΣάββατο02/03/2415:30ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
4-0
2.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/03/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-0
3.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή03/03/2415:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
4-1
4.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή03/03/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
1-0
5.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
6.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚερατέαςΚυριακή03/03/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
3-0
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
1-1
8.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή03/03/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΟΣ .)
2-1
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΣταμάταςΣάββατο02/03/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-1
10.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔροσιάςΣάββατο02/03/2415:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-1
11.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο02/03/2415:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΟΣ .)
1-0
12.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο02/03/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
6-0
13. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/03/2415:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-3
14.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
15.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
2-1
16.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/03/2415:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
3-2
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΒούλαςΣάββατο02/03/2415:30ΚΑΖΑΣ Π., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ)
2-1
18.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/03/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ .)
1-4
19.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο02/03/2415:30ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
4-0
20.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο02/03/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΚΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
1-1
21.ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΚυριακή03/03/2411:00ΚΑΖΑΣ Π., ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5-0
22.ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή03/03/2415:30ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-0
Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/03/2400:00
24.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/03/2400:00
25.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο02/03/2409:45ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ.0-1
26.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣPallini ΑrenaΣάββατο02/03/2409:45ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-2
Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΚαλυβίωνΣάββατο02/03/2409:45ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.4-3
28.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΣάββατο02/03/2409:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
29.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο02/03/2409:45ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-0
30.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΚυριακή03/03/2414:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-3
Κ 15 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΚυριακή03/03/2409:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-0
32.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ FOUS DE FOOTΚυριακή03/03/2409:45ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3
33.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔιονύσουΚυριακή03/03/2409:45ΛΙΑΠΗΣ Σ.3-2
34.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑρτέμιδοςΚυριακή03/03/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.
35.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/03/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..4-0
36.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/03/2409:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-0
37.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/03/2409:45ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
38.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή03/03/2409:45ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-2
Γ ΦΑΣΗ Κ13
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝFOUS DE FOOTΣάββατο02/03/2412:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-3
40.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/03/2412:30ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ..0-0 (πεν: 4-3)
41.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒάρηςΣάββατο02/03/2412:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-4
42.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο02/03/2412:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.2-0
Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒούλαςΣάββατο02/03/2412:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
44.ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο02/03/2412:30ΒΑΚΑΛΗΣ Δ.3-1
Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣPallini ΑrenaΣάββατο02/03/2412:30ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-0
46.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαπασιδέρηΣάββατο02/03/2412:30ΚΑΖΑΣ Π.Αναβλήθηκε
Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΣάββατο02/03/2412:30ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.3-1
48.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο02/03/2412:30ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-2
Κ13 LEAGUE CUP Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο02/03/2412:30ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.1-0
K11 LEAGUE CUP Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑναβύσσουΚυριακή03/03/2412:00ΒΑΚΑΛΗΣ Δ.1-2
Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή03/03/2400:00
Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ
(13η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/03/2400:00
14η φάση
53.ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή03/03/2410:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-3
13η φάση
54.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή03/03/2412:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.1-2
55.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή03/03/2412:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-1
Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(13η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ-ΠΑΟΚΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/03/2400:00
57.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή03/03/2412:00ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.0-5
58.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/03/2412:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..4-2
Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(13η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣSTAR SPORT CLUBΚυριακή03/03/2412:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-2
60.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒούλαςΚυριακή03/03/2412:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.
61.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣFOUS DE FOOTΚυριακή03/03/2412:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/03/2400:00
Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/03/2412:30ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.
Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
64.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή03/03/2411:15ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ.2-6

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΤετάρτη06/03/2415:30
2.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΝέας ΜάκρηςΤετάρτη06/03/2415:30
Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΤετάρτη06/03/2417:00
25η αγωνιστική
4.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΣάββατο09/03/2415:30
5.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο09/03/2415:30
6.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή10/03/2415:30
7.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΚυριακή10/03/2415:30
8.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/03/2415:30
9.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή10/03/2415:30
10.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΡαφήναςΚυριακή10/03/2415:30
11.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή10/03/2415:30
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο09/03/2415:30
13.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο09/03/2415:30
14.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΜαραθώναΣάββατο09/03/2415:30
15.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο09/03/2415:30
16.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο09/03/2415:30
17.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή10/03/2415:30
18.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΚυριακή10/03/2415:30
19.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/03/2415:30
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΡαφήναςΣάββατο09/03/2415:30
21.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΚουβαράΣάββατο09/03/2415:30
22.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο09/03/2415:30
23.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔιονύσουΣάββατο09/03/2415:30
24.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/03/2411:00
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή10/03/2415:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.